Halı Yıkama: 0322 235 51 89
Kuru Temizleme: 0322 235 51 31
Elbiselerinizi 4 saatte alıyor 24 saatte teslim ediyoruz

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama firması olarak uzman koltuk yıkama ekibi ile hizmetinizdeyiz. Koltuk yıkama işleminde yerinde hizmet vermekteyiz. Natali  koltuk yıkama yıkamış olduğumuz koltuklarınızın kumaş ve rengine zarar vermeden profesyonel olarak yıkamaktadır. Firmamız sizden gelen talep ile istediğiniz gün ve saatte gelerek uzman şekilde yıkama işlemini gerçekleştirir. Dalında uzman ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için özel seçilmiştir.

Koltuklarınızın üzerindeki lekeler için koltuğun kumaşı göz önüne alınarak özel deterjanlar tercih edilir. Koltuk yıkama sırasında lekeler varsa natali  koltuk yıkama ekibimiz özel çalışmalar yaparak bu işlemler koltuk kumaşınıza zarar vermeyecek yıpratmayacak şekilde titizlikle uygular. Yıkama işleminden geçen ve havalandırılan koltuklarınız gün içerisinde kurur ve kullanımınıza hazır olur.

Döşemelik Kumaş Temizleme

Döşemelik kumaşlı eşyaların ve koltuk, sandalye gibi döşemeli mobilyaların, özel bakım işlemi gerektiren benzersiz özellikleri (kumaş türü, renklerin kalıcılığı, üretim tekniği, minder yüzeyi, dolgu malzemeleri vb.) vardır.

Koltuk gibi döşemeleri temizlerken unutulmaması gereken en önemli nokta kumaştır. Bu noktada, üretici firmaların gerekli testleri yaptıktan sonra kumaş malzeme içeren ürünlere koymak zorunda oldukları temizleme talimatlarına uygun olarak temizlik işlemlerini yapıyoruz.

  

Yukarı